Titova do br.34, SPO lamela A/II
Konkursi

KONKURS - magistar farmacije (M/Ž) - PZU "Apoteke Tina Bužim", BUŽIM

08.02.2024 14:06
Slika

PZU „Apoteke Tina Bužim“
505. Viteške brigade bb, Bužim
07. 02. 2024. godine

OGLAS ZA PRIJEM U RADNI ODNOS
MAGISTRA FARMACIJE

PZU „Apoteke Tina Bužim“ raspisuje konkurs za 1 radno mjesto - MAGISTAR FARMACIJE
(M/Ž) za rad u apoteci u Bužimu.

Potrebni uslovi:
- završen farmaceutski fakultet
- posjedovanje licence za samostalan rad na području FBiH;
- poželjno radno iskustvo u apoteci.

Opis poslova:
- izdavanje lijekova na recept i bez recepta, medicinskih proizvoda i ostalih proizvoda propisanih
zakonom
- savjetovanje
- briga o kvalitetnoj opskrbi apoteke i narudžbama
- briga o pravilnom skladištenju i čuvanju lijekova i tvari koje podliježu posebnim propisima te
vođenje knjiga evidencije u apoteci.

Nudimo redovna i stimulativna primanja
Molimo zainteresirane kandidate da se jave na broj telefona 061/753-920 ili na mail
apoteka.tina@gmail.com.
Oglas ostaje otvoren do 28. 02. 2024. godine.
0 0

REGISTAR CERTIFICIRANIH FITOTARAPEUTA TK

REGISTAR