Edukacija

OBAVIJEST o stručnom predavanju i radionici kompanije BLAGOLEKS d.o.o.

23.06.2018 21:52

Tuzla, 22.06.2018.godine

Broj: 01-444/18

svim magistrima farmacije

PREDMET: POZIV ZA STRUČNO PREDAVANJE I RADIONICU, dostavlja se

Obavještavamo Vas da će kompanija «BLAGOLEKS d.o.o.» u saradnji sa Komorom magistara farmacije Tuzlanskog kantona održati stručno predavanje i radionicu na temu:

1. “Značaj probiotika u predtretmanu I tretmanu eradikacione terapije Helicobacter pyllory”

Stručno predavanje i radionica će biti održani dana 27.06.2018. godine (srijeda) u terminu od 15:00 – 17:00 sati u kongresnoj sali Hotela „Tuzla“ u Tuzli.

Verifikacioni listovi će se dijeliti u periodu od 14:30 do 15:00 sati na licu mjesta.

Predavanje će biti bodovano sa dva (05) bodova u skladu sa Pravilnikom o oblicima, postupcima i rokovima stručnog usavršavanja i provjere stručnosti magistara farmacije.

PREDSJEDNICA KOMORE MAGISTARA FARMACIJE TK

Aneda Cipurković, mr.ph.