Titova do br.34, SPO lamela A/II

PREDMET: OBAVIJEST O DEVETOM SIMPOZIJU MAGISTARA

FARMACIJE TUZLANSKOG KANTONA,

Poštovane kolegice i kolege,

Veliko nam je zadovoljstvo najaviti održavanje Devetog simpozija magistara farmacije Tuzlanskog Kantona na temu: POST COVID-19 I ZDRAVLJEkoji će se održati 09. aprila 2022. godine u Tuzli.

Planirano je da se Simpozij održi uživo u jednom od hotela u Tuzli ukoliko epidemiološke prilike u tom periodu to budu dozvoljavale, a kao alternativa stoji on-line realizacija, o čemu ćemo kao organizatori odluku donijeti naknadno.

DevetiSimpozij magistara farmacije TK imat će karakter međunarodnog Simpozija, a za predavače će pored domaćih biti pozvani i ugledni profesori sa Univerziteta iz inozemstva.

Svrha ovog Simpozija jeste razmjena stručnih, naučnih i praktičnih iskustava i saznanja stručnjaka iz oblasti farmacije, medicine, imunologije, psihologije, neuropsihijatrije, nutricionizma direktnim i indirektnim posljedicama COVID -19 na zdravlje stanovništva i podrške zdravstvenih radnika osjetljivim skupinama stanovništva koje su prebolovale COVID – 19.

Naučnu relevantnost Simpoziju daje: veliki broj univerzitetskih profesora iz zemlje i inozemstva koji su do sada učestvovali; broj naučnih i stručnih radova koji su se do sada prezentirali na Simpoziju i objavljeni u Zborniku; renome Zbornika koji je uvršten u registar domaćih publikacija pri Univerzitetu u Tuzli; Fakulteti i institucije koje su davale i daju doprinos organizaciji i radu Simpozija.

KOTIZACIJA:

Rana kotizacija do 25.03.2022. godine iznosi 80,00 KM (pedeset konvertibilnih maraka),

Kasna kotizacija od 26.03.2022. godine iznosi 100,00 KM (osamdeset konvertibilnih maraka).

Nezaposleni magistri farmacije i Studenti (dodiplomci) oslobođeni su plaćanja kotizacije uz obavezno dostavljanje Uvjerenja o nezaposlenosti (nezaposleni), odnosno fotokopiju prve stranice indeksa (studenti).

Kotizacija za učesnike Simpozija podrazumijeva slijedeće:

• Radni materijal Simpozija;
  • Ručak za radne dane Simpozija;
  • Kafe pauze za radne dane Simpozija.

Kotizacija se uplaćuje na  žiro – račun Komore, kod UniCredit bank, broj: 3384 4022 1525 3454 sa naznakom, kod svrhe uplate: “Uplata za Sedmi simpozij magistara farmacije TK - na ime mr.ph. (navesti ime/a za koje se kotizacija uplaćuje)“,  ili na blagajni Komore magistara farmacije Tuzlanskog Kantona (Ulica: Titova do 34, SPO lamela A/II, Tuzla).