OBAVIJEST O ODRŽAVANJU 14. MEĐUNARODNOG ZNANSTVENO-STRUČNOG SKUPA HRANOM DO ZDRAVLJA

23.03.2023 09:25

u ime Organizacijskog odbora Skupa zadovoljstvo mi je pozvati Vas još jednom na 14. međunarodni znanstveno-stručni skup HRANOM DO ZDRAVLJA, koji će se održati u Osijeku 14. i 15. rujna 2023. godine.

Cilj Skupa je kao i svih dosadašnjih godina okupiti eminentne stručnjake iz akademske zajednice i industrije, kao i sve druge kojima su u fokusu interesa hrana, utjecaj hrane na zdravlje te zdravi stilovi života.

Rad Skupa odvijat će se kroz plenarna i pozvana predavanja, usmena i posterska priopćenja, kao i sponzorirana predstavljanja gospodarskih subjekata. Skup će pratiti i brojne druge aktivnosti, od predstavljanja opreme i uređaja do različitih društvenih događanja.

Molimo Vas da ovu obavijest proslijedite svima koji bi mogli biti zainteresirani.

Veselimo se našem susretu u Osijeku!

prof. dr. sc. Jurislav Babić

Predsjednik Organizacijskog odbora Skupa