Edukacija

SVIM MAGISTRIMA FARMACIJE

PREDMET: OBAVIJEST O OSMOM SIMPOZIJU MAGISTARA

FARMACIJE TUZLANSKOG KANTONA,

Veliko nam je zadovoljstvo najaviti održavanje Osmog simpozija magistara farmacije Tuzlanskog Kantona na temu: UTICAJ PANDEMIJE COVID-19 NA ZDRAVSTVENI SISTEM I ZDRAVLJE STANOVNIŠTVAkoji će se održati 05. juna 2021. godine u Tuzli.

Praćenje Simpozija bit će organizovano putem ZOOM platforme do 500 učesnika. Centralno mjesto održavanja: Komora magistara farmacije Tuzlanskog kantona.

Osmi Simpozij magistara farmacije TK imat će karakter međunarodnog Simpozija, a za predavače će pored domaćih biti pozvani i ugledni profesori sa Univerziteta iz inozemstva.

Svrha ovog Simpozija jeste razmjena stručnih, naučnih i praktičnih iskustava i saznanja stručnjaka iz oblasti farmacije, medicine, imunologije, psihologije, neuropsihijatrije, nutricionizma o utjecaju pandemije COVID -19 na zdravlje stanovništva  i zdravstveni sistem u BiH sa ekonomskog, socijalnog, obrazovnog aspekta.

Naučnu relevantnost Simpoziju daje: veliki broj univerzitetskih profesora iz zemlje i inozemstva koji su do sada učestvovali; broj naučnih i stručnih radova koji su se do sada prezentirali na Simpoziju i objavljeni u Zborniku; renome Zbornika koji je uvršten u registar domaćih publikacija pri Univerzitetu u Tuzli; Fakulteti, i institucije koje su davale i daju doprinos organizaciji i radu Simpozija.

KOTIZACIJA:

Rana kotizacija do 21.05.2021. godine iznosi 50,00 KM (pedeset konvertibilnih maraka),

Kasna kotizacija od 22.05.2021. godine iznosi 80,00 KM (osamdeset konvertibilnih maraka).

Nezaposleni magistri farmacije i Studenti (dodiplomci) uplaćuju jedinstvenu kotizaciju od 10,00 KM (deset konvertibilnih maraka) uz obavezno dostavljanje Uvjerenja o nezaposlenosti (nezaposleni), odnosno fotokopiju prve stranice indeksa (studenti).

Kotizacija se uplaćuje na  žiro – račun Komore, kod UniCredit bank, broj: 3384 4022 1525 3454 sa naznakom, kod svrhe uplate: “Uplata za Osmi simpozij magistara farmacije TK - na ime mr.ph. (navesti ime/a za koje se kotizacija uplaćuje)“,  ili na blagajni Komore magistara farmacije Tuzlanskog Kantona (Ulica: Titova do 34, SPO lamela A/II, Tuzla).

PREDSJEDNICA KOMORE MAGISTARA FARMACIJE TK

Aneda Cipurković, mr.ph.