Titova do br.34, SPO lamela A/II
Ikona

Pozovite nas

+387 35 271 203

Ikona

Pronađite nas

Tuzla, BiH

Vijesti

RJEŠENJE o utvrđivanju konačnog broja i konačne liste delegata u Skupštini Komore magistara farmacije Tuzlanskog kantona

 

19.01.2021 11:35
Slika
 

Tuzla, 18.01.2021. godine

Broj: 01-167/21

 

Na osnovu  Tačke VI Odluke o raspisivanju izbora za delegate u Skupštini Komore magistara farmacije Tuzlanskog kantona, broj: 01-1044/20  od 23.12.2021.godine, Upravni odbor Komore magistara farmacije Tuzlanskog kantona, na svojoj XVII redovnoj sjednici, održanoj 18.01.2021. godine, donosi:

 

 

RJEŠENJE

o utvrđivanju konačnog broja i konačne liste delegata

u Skupštini Komore magistara farmacije Tuzlanskog kantona

  

 

  1. Nakon dostavljenih prijedloga iz izbornih jedinica i potpisanih izjava, utvrđuje se da konačan broj delegata u Skupštini Komore magistara farmacije Tuzlanskog kantona iznosi 69.

 

  1. Proglašavaja se zajednička lista predloženih delegata Skupštine Komore magistara farmacije Tuzlanskog kantona podnijete od strane izbornih jedinica: 1. Izborna jedinica privatne zdravstvene ustanove; 2. Izborna jedinica javne zdravstvene ustanove; 3. Izborna jedinica pojedinačne apoteke; 4. Izborna jedinica državne institucije, Farmaceutski fakultet, farmaceutska industrija i nezaposleni; 5. Izborna jedinica predstavništva i veledrogerije.

 

2.1. Lista predloženih delegata Skupštine Komore magistara farmacije Tuzlanskog kantona za izbornu jedinicu privatne zdravstvene ustanove:  

 

  1. MERIMA SARAJLIĆ, PZU Biopharm Živinice
  2. AMRA IBRIĆ, PZU DUR-FARM Sapna
  3. MEMSURA SELIMOVIĆ, PZU EUROFARM-EDAL Tuzla
  4. ALMA MUJAKOVIĆ, PZU FEHEMM Gračanica
  5. AMELA GAZIBEGOVIĆ, PZU Ibn-Sina Tuzla
  6. ARNELA MORANJKIĆ, PZU Ibn-Sina Tuzla
  7. MELISA ARAPČIĆ, PZU Ibn-Sina Tuzla
  8. HALIDA MAHMUTBEGOVIĆ, PZU Ibn-Sina Tuzla
  9. SABINA ŠABOVIĆ, PZU Ibn-Sina Tuzla
  10. ARMIN ĐULOVIĆ, PZU Ibn-Sina Tuzla
  11. NADINA GAZIBEGOVIĆ, PZU Ibn-Sina Tuzla
  12. EMINA DŽOMBIĆ, PZU Ibn-Sina Tuzla
  13. VEDRANA BAKIĆ, PZU Ibn-Sina Tuzla
  14. EMINA JAKUBOVIĆ, PZU Ibn-Sina Tuzla
  15. AIDA OMEROVIĆ TAHTO, PZU Ibn-Sina Tuzla
  16. ALMEDINA SMAJLOVIĆ, PZU Ibn-Sina Tuzla
  17. LEJLA FAZLIĆ AVDIĆ, PZU Ibn-Sina Tuzla
  18. DIJANA MEHIĆ, PZU Ibn-Sina Tuzla
  19. ŠEJLA ČELEBIĆ, PZU Ibn-Sina Tuzla
  20. EMINA ŠAHINPAŠIĆ, PZU Ibn-Sina Tuzla
  21. MELIHA FAZLOVIĆ, PZU Ibn-Sina Tuzla
  22. ZINAIDA MAŠIĆ, PZU Ibn-Sina Tuzla
  23. MAJDA POŽEGIĆ, PZU Ibn-Sina Tuzla
  24. AZRA TANOVIĆ, PZU Medex-Pharm Banovići
  25. ARNELA DŽINIĆ, PZU Medex-Pharm Banovići
  26. MARNELA NIŠANDŽIĆ, PZU Medex-Pharm Banovići
  27. OMER SMAJIĆ, PZU Tigris Farm Lukavac
  28. ALMA BAKIĆ, Zajednička izborna jedinica
  29. DŽENITA AVDIĆ, Zajednička izborna jedinica
  30. BELKISA RAKOVAC, Zajednička izborna jedinica
  31. LEJLA MULALIĆ-KIKANOVIĆ, Zajednička izborna jedinica
  32. NERMA NAKIČEVIĆ, Zajednička izborna jedinica

 

2.2. Lista predloženih delegata Skupštine Komore magistara farmacije Tuzlanskog kantona za izbornu jedinicu javne zdravstvene ustanove: 

 

  1. LEJLA BERBIĆ, Gradske apoteke Tuzla
  2. ASJA GLUŠAC, Gradske apoteke Tuzla
  3. AMILA TINJIĆ, Gradske apoteke Tuzla
  4. ZERINA ĐERZIĆ, Gradske apoteke Tuzla
  5. AMILA RAHMANOVIĆ, Gradske apoteke Tuzla
  6. NERMIN BEKTIĆ, Gradske apoteke Tuzla
  7. AMILA BURINA SPREČIĆ, Univerzitetski klinički centar Tuzla
  8. ANJA DIVKOVIĆ, Univerzitetski klinički centar Tuzla

 

2.3. Lista predloženih delegata Skupštine Komore magistara farmacije Tuzlanskog kantona za izbornu jedinicu pojedinačne apoteke: 

 

  1. ALMIRA PLAVŠIĆ, PA ARNIKA Gračanica
  2. SELMA MUMINOVIĆ, zajednička izborna jedinica
  3. AMRA SUHONJIĆ, zajednička izborna jedinica
  4. AIDA OSMIĆ, zajednička izborna jedinica
  5. SELMA FEJZIĆ, zajednička izborna jedinica

 

2.4. Lista predloženih delegata Skupštine Komore magistara farmacije Tuzlanskog kantona za izbornu jedinicu državne institucije, Farmaceutski fakultet, farmaceutska industrija i nezaposleni: 

 

  1. SAMRA SULJIĆ, zajednička IJ Farmaceutski fakultet i industrija
  2. DŽENITA SELIMOVIĆ, zajednička IJ državne institucije
  3. MIRNA BEGANOVIĆ, zajednička IJ državne institucije
  4. ALMA MUJKIĆ, nezaposleni magistri farmacije
  5. ALMEDIN ALIĆ, nezaposleni magistri farmacije
  6. HARIS KAJTAZOVIĆ, nezaposleni magistri farmacije
  7. AZRA ABDULAHOVIĆ, nezaposleni magistri farmacije
  8. FUADA AHMETOVIĆ, nezaposleni magistri farmacije
  9. AZRA HADŽIBEGIĆ, nezaposleni magistri farmacije
  10. ALEN ILJAZAGIĆ, nezaposleni magistri farmacije
  11. SAIDA BRKIĆ, nezaposleni magistri farmacije
  12. VIOLETA HERNLA, nezaposleni magistri farmacije
  13. ANELA ŠABANOVIĆ, nezaposleni magistri farmacije
  14. BERINA BIJEDIĆ, nezaposleni magistri farmacije
  15. ZUMRETA OKIĆ, nezaposleni magistri farmacije
  16. AMRA ŠUBIĆ, nezaposleni magistri farmacije
  17. SENIDA SMAJLOVIĆ, nezaposleni magistri farmacije
  18. IBRAHIM IBRIĆ, nezaposleni magistri farmacije
  19. SUZANA NIKOLIĆ, nezaposleni magistri farmacije

 

2.5. Lista predloženih delegata Skupštine Komore magistara farmacije Tuzlanskog kantona za izbornu jedinicu predstavništva i veledrogerije: 

 

  1. BENJAMIN PIRIĆ, zajednička izborna jedinica
  2. MUAMER HALILČEVIĆ, zajednička izborna jedinica
  3. SMAJIĆ BERINA, zajednička izborna jedinica
  4. MELITA BENEŠ OMERČEVIĆ, zajednička izborna jedinica
  5. ADNAN MUJANOVIĆ, zajednička izborna jedinica

 

  1. Lista delegata iz tačke 2. ovog rješenja objaviti će se na web stranci Komore i uputiti Skupštini na donošenje odluke o verifikaciji mandata izabranih delegata.

 

  1. Ovo rješenje stupa na snagu danom donošenja.


PREDSJEDNICA

UPRAVNOG ODBORA

KOMORE MAGISTARA FARMACIJE TK

 

 Dženita Mišić, mr.ph.

0 0